Останні новини

У Києві на даху хмарочоса відбудеться найвище в Україні світлове шоу

У суботу 17 жовтня у Києві відбудеться найвище світлове шоу в Україні. Дах торгово-розважального центру “Гулівер” стане арт-об’єктом, на якому 200 пристроїв динамічного світла протягом 15 хвилин показуватимуть ексклюзивний перфоманс.

Про це повідомляє Vgorode.

Анонсоване шоу стане першим, у котрому задіють архітектурні форму Gulliver. Воно повернеться на 360 градусів. Побачити його можна буде на обох берегах столиці, а також у прямому ефірі на екранах ТРЦ, у Facebook та Youtube-каналі.

Над розробкою світлового шоу працювала компанія Alight. Самі ж промені рухатимуться під треки резидента танцювальної радіостанції Kiss FM - Dj Sanny.

Світлове шоу - один з сюрпризів, які підготувати у ТРЦ “Гулівер”, для киян. Цього дня він відсвяткує свій 7-й день народження. Серед іншого готується розіграш автомобілю та смартфонів для клієнтів ТРЦ та видовищний онлайн концерт-перфоманс на даху на висоті 160 метрів. У ньому візьмуть участь відомі артисти, такі як TVORCHI, Анна Трінчер, KAZKA та TAYANNA.

Нагадаємо, знаменитий кесон у парку "Наталка" готують до ремонту. Паспорт об'єкта свідчить, що відновлюватиме його компанія, яка належить власнику ресторанів та клубів Києва Ігорю Тинному. Жителі Оболоні раді можливості оновлення кесону у можливий ресторан, проте бідкаються чи законна така забудова.


Вийти в ефір