Останні новини

У Києві пара "клофелінщиків" грабувала людей у Гідропарку

У Києві двоє "клофелінщиків" підсипали психотропні речовини та грабували їх. Ними виявились виявились 30-річний громадянин Азербайджану та 27-річна громадянка України.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури. 

На території парку відпочинку "Гідропарку" зловмисники підшуковували жертв, яким під час спільного вживання алкогольних напоїв непомітно підсипали у напій психотропну речовину. Після того, як потерпілі знепритомнювали, зловмисники відбирали у них цінні речі.

Причетними до вчинення розбійних нападів виявились 30-річний громадянин Азербайджану та 27-річна громадянка України. Обом спільникам повідомлено про підозру у вчиненні тяжкого злочину, передбаченого ч. 2 с. 187 КК України.

Наразі досудове розслідування у кримінальному проваджені триває. Перевіряється причетність підозрюваних до скоєння аналогічних злочинів на території столичного регіону та встановлюється особи можливих спільників.

Нагадаємо, киянка надавала в оренду нежитлове приміщення двом чоловікам. Власниця вирішила перевірити стан бідівлі. Проте на місці була шокована побаченим: у приміщенні було насаджено велику кількість рослин, схожих на коноплі.

Вийти в ефір