Останні новини

У Києві зник кухар з Азербайджану: не виходить на зв'язок понад 10 днів

У Києві зник молодий кухар з Азербайджану. Чоловік більше 10 днів не виходий на зв'язок із близькими.

Про це розповіла користувачка Таня Юн на своїй сторінці у Facebook.

Відомо, що Абдуллаєв Орхан Рза огли приїхав з Баку. Він працював кухарем в ресторані Караван. У публікації дівчина звернулася до всіх, хто володіє інформацією про місцезнаходження хлопця з проханням повідомити про це їй або його рідним.

Також дівчина додала, що рідні не знають, де саме знаходиться ресторан, в якому працює Орхан. У зв'язку з цим вона попросила повідомити адресу закладу.

"Народ, хто може допомогти? Рідні дуже переживають. Хлопець на фото Абдуллаєв Орхан Рза огли, кухар, працював у Києві в ресторані Караван. Вже більше 10 днів не виходить на зв'язок, його шукають родичі з Баку! Якщо хто-небудь з вас знає, де знаходиться в Києві цей ресторан або знають телефон-пишіть будь ласка. Рідня дуже хвилюється! Давайте допоможемо дружно!!!"- написала Таня Юн.

До публікації дівчина додала фотографію зниклого хлопця, за допомогою якої його можна впізнати.

еукг6.jpeg

45н.jpeg

Нагадаємо, 11 жовтня у центрі Києва группа невідомих на машинах стріляли з вікон. Учасники автопробігу махали прапорами Азербайджану і Туреччини, кричали "Карабах", а також стріляли з невстановленої зброї.

6 автівок поліцейські зупинили у Солом’янському районі столиці. У автівках перебувало 14 осіб - всі вони громадяни іншої держави.

Між Вірменією і Азербайджаном загострився конфлікт, який почався у 1988 році за контроль спірними територіями. Країни відновили бойові дії у Нагірному Карабасі.

Регіон, в якому проживало багато вірменів, в радянські часи входив до складу Азербайджанської РСР.Теги:
Вийти в ефір