Останні новини

Україна - Іспанія: огляд переможного матчу, відео голу та привітання вболівальників

Вчора, 13 жовтня, у рамках четвертого туру групового етапу Ліги націй збірна України вдома обіграла Іспанію. Поєдинок, який проходив на НСК "Олімпійський" у Києві завершився з мінімальним рахунком 1:0.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Перший тайм пройшов з великою перевагою гостей, проте воротар Георгій Бущан не пропустив жодного м’яча у ворота українців. У другому таймі іспанці продовжили тиснути на ворота української збірної.

Проте на 76-й хвилині “жовто-сині” зуміли вийти в одну з нечисленних атак, яка призвела до голу. Андрій Ярмоленко віддав точний пас на Віктора Циганкова. Він зумів вирватися від захисника Іспанії і точно пробити у ближній кут.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/9VCMvL17KL8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Після цього гості почали посилений штурм воріт збірної України, проте так їм не вдалося зрівняти рахунок у матчі.

Після цього матчу підопічні Андрія Шевченка після чотирьох турів займають третю позицію, маючи в активі шість очок. Іспанія лідирує з 7-ма балами.

Із перемогою команду привітав навіть президент України Володимир Зеленький.

зеля.PNG

Скріншот

“У складних кадрових умовах, коли мало хто вірив, коли і нічию вважали б чудовим результатом, ви вийшли на поле, билися за честь України і перемогли!” - написав глава держави.

На сторінці Української Асоціації Футболу у Facebook слова подяки, захоплення та привітання написали і звичайні українські вболівальники:

Снимок.PNG

Скріншот

Снимок2.PNG

Скріншот

Снимок3.PNG

Скріншот

Нагадаємо, Нагадаємо, 13 жовтня на стадіон НСК "Олімпійський" відбувся поєдинок національної команди в 4 турі Ліги націй проти збірної Іспанії.

Проте на деяких вболівальників чекало розчарування: квота квитків на матч Україна-Іспанія була скорочена з 30% до 15% від загальної кількості місць на НСК “Олімпійський” через стрімке зростання захворювання на коронавірус. Київ з 12 жовтня перебуває в “помаранчевій зоні”, тому комісія прийняла рішення зменшити квоту продажу квитків на поєдинок Ліги націй.