Порушення станом на 8:30
8

Останні новини

Україна вперше в історії перемогла Іспанію: рахунок

13 жовтня Україна зіграла з Іспанією домашній матч Ліги націй. Команда Шевченка здобула історичне досягнення. Рахунок - Україна – Іспанія 1:0.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Перший тайм завершився без голів. Головний момент матчу трапився на 76 хвилині. Після пасу від Андрія Ярмоленка Віктор Циганков вибіг сам на сам з Давидом Де Хеа, удар в ближній кут – 1:0.  У завершальні хвилини збірна України зуміла вистояти і отримати свою другу перемогу в турнірі.

Таким чином, Україна вперше в історії перемогла Іспанію та здобула 3 очки у груповому етапі Ліги націй УЄФА. Раніше команди провели шість очних зустрічей, в яких п'ять разів фортуна була на боці іспанців, а один раз суперники розписали бойову нічию – 2:2.

Після чотирьох турів у групі 4 збірна України набрала шість очок і посідає третю позицію. На першому місці з сімома пунктами Іспанія та друга Німеччина, в якої шість очок. Швейцарія з двома балами замикає турнірну таблицю.

Нагадаємо, на першому у цьому сезоні матчі Ліги Чемпіонів для “Динамо” на НСК “Олімпійський” зможуть бути присутні вболівальники. Поєдинок “Динамо” - “Ювентус” запланований на 20 жовтня.