Останні новини

В Україні панують впровадити новий спосіб боротьби з коронавірусом

Київська філія німецького Інституту медичної молекулярної діагностики - компанія ІММД, впровадила новий метод ПЛР-тестування. Він значною мірою має скорочувати розповсюдженість вірусу в країні.

Про це повідомила директорка компанії ІММД Ірина Скороход.

Новий метод забору зразків абсолютно безпечний й комфортний для будь-якої людини. Використовувати його можуть навіть діти без залучення медичного персоналу.

У разі виявлення симптомів, або через 3-5 днів після контакту з підтвердженим хворим, людина може онлайн замовити доставку розчину, яким потрібно прополоскати горло протягом 1 хвилини. Після цього потрібно буде сплюнути розчин у пробірку й заповнити анкету. Цю посилку буде доставлено в лабораторію, де зразок буде протестований методом ПЛР. ІММД використовує високочутливі ПЛР-тести, які здатні виявити наявність інфекції, якщо в зразку перебуває дуже мала кількість РНК вірусу – 20 копій. Для порівняння, інші тести в Україні можуть виявляти вірус, якщо в зразку є кілька сотень або навіть тисяч копій РНК.

Метод розриває глобальний ланцюг поширення вірусу. Хворий самостійно бере у себе зразок, перебуваючи на ізоляції у себе вдома. Доставка зразка також абсолютно безпечна. Результат приходить через інтернет.

Методику розробив німецький професор Михайло Вагнер на базі Центру Мікробіології Університету Відня. У Відні вона затверджена на рівні міського Управління охорони здоров'я, у співпраці з Федеральним Міністерством освіти, науки і досліджень.

В Україні лабораторія ІММД вже проводить таке тестування в Києві, у найближчі кілька тижнів цю технологію буде впроваджено на всій території України.

Замовлення приймають лише від 5 одиниць тесту. Вартість за 5 зразків - 2750 гривень. 

Нагадаємо, 15 жовтня святкують Всесвітній день миття рук. На честь цього українцям нагадують частіше мити руки рідким милом та носити санітайзери.

Вийти в ефір