Останні новини

В Україні змінили критерії визначення червоної зони карантину

Відтепер в Україні зміняться умови переходу області чи міста до "черовної" зони карантинних обмежень. Показник, за яким прийматимуть це рішення, стане фіксованим. За нових умов, якщо захворюваність протягом 14 днів становить більш ніж 320 на 100 тисяч населення, така територія стає "червоною".

Про це 13 жовтня на позачерговому засіданні уряду заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Уряд вніс зміни до визначення критеріїв, за якими зона визначатиметься як "червона". Відтепер цей показник стане фіксованим.

"Це якщо захворюваність протягом 14 днів становить більш ніж 320 на 100 тисяч населення. До цього показник був динамічним як той, що в п’ять разів перевищує відповідний середній показник по країні", - заявив міністр.

Також Степанов повідомив, що із загальної кількості зайнятих ліжкомісць виключатимуть ліжка у дитячих лікарнях та педіатричних відділеннях.

"Діти рідше хворіють і набагато менше мають тяжкий перебіг захворювання", - пояснив він.

Окрім цього, Кабмін заборонив відвідування глядачами спортивних заходів, крім міжнародних, за якими МОЗ ухвалюватиме окремі рішення про допуск фанів залежно від епідситуації.

Нагадаємо,13 жовтня відбулося позачергове засідання уряду. Дмитро Шмигаль аносував, що влада подовжить адаптивний карантин до кінця 2020 року.

Вийти в ефір