Останні новини

Вкладники ЖК “Патріотика”, “Еврика” та “Патріотика на озерах” перекрили Хрещатик: чого вимагають

У п'ятницю, 16 жовтня, інвестори ЖК “Патріотика”, “Еврика” та “Патріотика на озерах” перекрили Хрещатик. Вони вимагають, щоб їх почула влада.

Про це йдеться в ефірі телеканалу Kyiv Live.

Дуже великі сили кинути на проведення аудиту "Київмістькбудом". На попередньому тижні були масові виїзди на об'єкти. В Нацбанку України на брифінгу 26 серпня і Кличко і Аваковим було озвучено, що є декілька місяців на проведення аудиту та висновків”, - каже один з інвесторів.

Основна вимога вкладників - мати гарантії, щоб об'єкти передали іншій компанії.

Вірогідніше за все, наші об'єкти перейдуть добудовуватись Київміськбудом. Та на даний момент там кажуть, що поки проводять аудит", - додав він.

За словами мітингуючих, вони передали звернення до ОП України з такими вимогами:

  1. Сприяти пришвидшенню аудиту до 25 жовтня
  2. Оголосити публічно нового забудовника
  3. 99% будинків майже готові, люди можуть заселятися. Ці будинки просять ввести в експлуатацію
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/kSKwvOfbO6c" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Через перекриття Хрещатику затримується рух автобусів №№ 24, 114. Рух автобусів організовано за схемою вихідного дня вул. Михайлівською, Володимирським проїздом, пл. Софійською, вул. Володимирською.

photo5788809367850691417.jpg

Фото: пресслужба КМДА

Декілька тисяч ошуканих вкладників хочуть, щоб до них вийшов мер Києва Кличко. Активісти поставили на сходи мерії інсталяцію з міні-будинками, які їм мають належати. Вони вимагають, щоб на розмову до них вийшов мер столиці.

“Нас 13 тисяч сімей. Наші вимоги - сказати, хто нас добудує без доплат. Також ми хочемо, щоб Кличко вийшов і озвучив результати аудиту. Ми не хочемо, щоб влада відтягувала час. Нам потрібні квартири зараз. Ми будемо стояти доти, поки Кличко не наважиться вийти до нас!”, - каже одна з активісток.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Oqacqo7im-I" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Віталіна, одна з вкладниць банку “Аркада” каже, що вони вимагають будівництво квартир без доплат та хочуть гарантій з боку мера.

Нагадаємо,один із постраждалих внаслідок замороження будівництва проектів банку “Аркада” Дмитро Кузенний розповів, що проблеми зі зведенням житла розпочались ще 2 роки тому. Він переконаний, що банк та забудовник постраждали від пресингу київської міської влади та безпосередньо мера.


Вийти в ефір