Останні новини

Влада переводить "стрілки" на мешканців: Діана Гранцева про ремонт доріг у дворах

Крім центральних ві.чно проблемних магістралей, у столиці є проблема із домовими дорогами. У ситуації коли біля під'їздів яма на ямі, місто у всьому винуватить мешканців.

Про це у прямому ефірі Kyiv Live розповіла Діана Гранцева.

Проблема з дорогами загалом у тому, що в Києві нема спеціального підрозділу, що займався б влаштуванням стандартів доріг, вважає Гранцева. У ситуації з дорожними проблемами треба поводитись поетапно.

"Варто дивитися, хто підрядник - можливо, при проведенні робіт була порушена технологія. І він не матиме більше права працювати далі. Має бути контроль на етапі будівництва", - зазначила підприємиця.

Гарантійний талон має бути щонайменше 15 років.

Поширеною історією є також проблема придомових доріг.

"У нас, крім центральних, є проблеми придомових доріг. Це жах! Яма на ямі? Місто переводить стрілки на мешканців", - сказала Гранцева, резюмуючи, що невідомо, чия це відповідальність: міста чи жителів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/M6tbwI3Lpz8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, Діана Гранцева, кандидатка на посаду мера Києва, самовисуванка, упевнена, що слід заборонити на законодавчому вигляді змінювати історичний вигляд столиці. Нові забудови треба робити комплексним проектом і дивитись, як воно виглядатиме у місті.

Вийти в ефір