Останні новини

Всередині тварини: на ВДНГ відкриється анатомічна виставка

30 жовтня у столичному ВДНГ відкриють всесвітньо відому виставку Ґунтера фон Гаґенса "Всесвіт тіла: Всередині тварин". Цього року учасники матимуть змогу дослідити тіла тварин у тривимірному вигляді. 

Про це повідомляє пресслужба виставки.

Будуть представлені понад 100 експонатів – справжні тіла тварин-гігантів: жителів пустелі, джунглів та океану. Відвідувачі зможуть вивчити будову м’язів, кісток, кровоносної та нервової систем реальних слона, жирафа, верблюда, страуса, північного оленя, велетенського кальмара, приматів і навіть людини.

Крім того, на гостей експозиції чекатиме феєричний експонат – тіло реальної людини.

Ідея анатомічної виставки в Ґунтера фон Гаґенса з’явилася, коли для його Інституту пластинації вперше пожертвували тіло горили з німецького зоопарку. А потім іще й жирафа та слона. Поповнювати експозицію з роками вдавалося завдяки участі у ветеринарних програмах та співпраці із зоопарками. 

Коли: з 30 жовтня до 31 січня

Де: ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1, павільйон 4 

Передзамовлення квитків: bodyworlds.com.ua

Нагадаємо, тільки-но пройшов святковий вихідний, як вже на підході наступний вікенд. І його можна наситити концертами, стендапами або навіть фестивалями. Тому ми розповідаємо, куди сходити в столиці на вихідних, аби не згаяти час, а навпаки - провести його круто.

Теги:
Вийти в ефір