Останні новини

Як і де зараз живе одна з курсанток, яких збив п’яний майор

Нещодавно на території військового училища п'яний майор збив трьох курсанток. Тетяна, якій ампутували праву ногу, наразі знаходиться в Ірпінському госпіталі. Дівчина вирішила змінити кваліфікацію. Якщо раніше Тетяна хотіла стати невропатологом, то зараз думає, щоб стати реабілітологом. Галина, яка отримала переломи обох ніг та розірвані зв'язки у майбутньому планує повернутися до занять з кікбоксингу. Найбільше постраждала Олександра: їй ампутували ліву ногу, а права дуже травмована. 

Про свій стан дівчина розповіла в ефірі телеканалу Kyiv Live:

"Я почуваюся добре, стабільно. Дуже рада, що лікуюсь у Німеччині. Дуже вдячно міському керівництву за таку можливість. Мені подобається їхня структурованість, забезпечення й умови. На жаль, є такий фактор, що не вистачає персоналу. Але це не заважає виконувати якісно роботу".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gvg0Yat5mvA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Наразі дівчина знаходиться в німецькому місті Ульм. Це стало можливим завдяки програмі співробітництва між Україною з Німеччиною. 

"Мені вже зробили дві операції: поставили ваксистему, щоб відкачувати. А потім мені змінили цей апарат і забрали один шуруп, щоб я могла потроху тренуватись. Зараз ми чекаємо. А потім будемо пересаджувати м'язову тканину і ставити пластину й стержень у праву ногу".

Олександра ще не знає скільки доведеться лікуватись ще. Дівчина дала собі рівно рік, аби стати на ноги. Крім того, вона почала вчити німецьку:

"З німецькою навчання проходить поступово. Я вивчила дні тижня, кольори, цифри, вітання", - зазначає Олександра Гуй.

Нагадаємо, наприкінці серпня трьох курсанток Військово-медичної академії покалічив викладач закладу, який перебував за кермом у нетверезому стані. Одну з курсанток згодом відправили на лікування до Німеччини. 

Теги:
Вийти в ефір