Останні новини

Забули зняти "цінник": київські митники виявили партію масок зі зменшеною в 11 разів ціною

Співробітники Київської митниці упередили ввезення в Україну 2 мільйонів захисних масок за підробленими документами. У документах вартість вантажу була зменшена в 11 разів.

Про це повідомляє пресслужба Київської митниці.

Понад 2 мільйони захисних масок загальною вагою понад 7 тонн прибули в Україну рейсом з Китаю через пункт пропуску “Бориспіль” та були розміщені на складі тимчасового зберігання. Отримувачем виступало українське підприємство з Хмельницької області.

У заявлених документах вартість вантажу становила 28 тисяч доларів. Під час огляду було встановлено, що дійсно це “текстильні вироби індивідуального захисту органів дихання, маски для обличчя захисні, одноразові, тришарові, на гумових зав’язках”, як і заявлено в декларації.

Однак на одній з пакувальних коробок митники виявили прикріплені оригінали документів з мокрими печатками, на яких була вказана справжня вартість вантажу - 300 тисяч доларів США.

Таким чином підприємство хотіло зекономити на податку до бюджету. Товар на суму понад 8,5 мільйонів вилучили, а матеріали справи скерують до суду.

Нагадаємо, 16 жовтня Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, відповідно до якого забудовника зобов’язано зменшити поверховість зведених будівель. Замість 4-ьох він побудував 5-ти та 8-ми поверхові будівлі. Вийти в ефір
30.10