Останні новини

Жіночні та сміливі: у мережі показали проект, присвячений жінкам-воїнам

Організація "Anabel Arto"  разом з фотографкою Діаною Андруник створили соцпроект "Жінка-Воїн в першу чергу Жінка". Його мета - показати тендітність і водночас мужність українських жінок, що захищають нашу країну на рівні з чоловіками. У проекті взяли участь 12 військових та ветеранок.

Ідеєю та фото проекту організація поділилася на своєму сайті.

Снимок экрана (351).png

Разом з фотографкою та авторкою соціального проєкту про жінок з інвалідністю "Не така, як інші, Вона" Діаною Андруник бренд створив фотопроект з чинними військовими жінками та ветеранками війни зі спілки "Жіночий Ветеранський Рух". Кожне фото розповідає історію жінки-воїна. У проекті взяли участь ветеранка російсько-української війни, журналістка, мінометниця Валерія Бурлакова; ветеранка, доброволець, учасниця російсько-української війни Ірина Іванюш; військовослужбовиця Збройних Сил України Юлія Ковальова та не тільки. 

Фотосесія складалася з інтимних кадрів та фотопортретів у формі. На світлинах видно, як чутливі та привабливі леді перетворюються на суворих амазонок, ледве вдягають стройове вбрання.

Жінки ділилися не лише чутливими світлинами, а й історіями з військових буднів:

“...Ти сидиш на колінах біля нього. 200-й. Ноги відірвані. Цілуєш у плече. Грієш скривавлені пальці диханням. Цілуєш ті пальці. Тільки б не відпускати. Диктуєш щось медикам. Так, позивний Морячок. Так. Так. Анатолій Гаркавенко. Сліз немає.

...Кохаю тебе, зайченя. І зовсім не знаю, що далі. Я просто сиджу і курю. У твоїй куртці. Вона в крові. Але пахне тобою”. ( "Життя P.S." В.Бурлакова).

Снимок экрана (348).png

Снимок экрана (349).png

Снимок экрана (350).png

Нагадаємо, в Україні помер видатний мовознавець Олександр Пономарів, стали відомі деталі "народного опитування", а столиця побила антирекорд по смертності через коронавірус за добу. Детальніше про ці та інші події за 14 жовтня читайте у матеріалі Kyiv Live.

Вийти в ефір