Явка та порушення
Явка станом на 8:00
Явка станом на 8:00
0 %
Порушення станом на 8:30
Порушення станом на 8:30
8

Останні новини

Зробив сина - посади дерево: в Україні відбувається акція "Мільйон дерев за 24 години"

17 жовтня з 9 ранку до 9 вечора в Україні стартувала акція "1000000 дерев за 24 години". Міністерство довкілля таким чином хоче встановити рекорд України та звернути увагу суспільства на екологічні проблеми. У Києві до акції долучилися і представники громадськості.

Про акцію детальніше повідомили на сайті проекту.

17 жовтня з 9 ранку по 9 вечора у межах екопроекту "Озеленення України" активісти планують висадити мільйон дерев за добу та побити рекорд. До цього заходу можуть долучитися всі охочі: варто лише посадити дерево та надіслати організаторам фотопідтвердження, або приєднатися до групового насадження дерев у інціативних групах в областях.

Ціль проекту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Крім того, організатори хочуть сформувати екокультуру та шанобливе ставлення українців до природи.

Долучилися до акції й політики. Зокрема, кілька дерев висадив кандидат у мери Києва від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/M7FecKUbd4U" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, Українці стали втричі активніше цікавитися дистанційною роботою. Більшість з них - молоді люди на старті кар'єри. Вакансій на дистанційці теж стало більше - на 22%. На одну вакансію серед молоді претендують 21 амбітний працівник. Однією з найпопулярніших сфер залишається галузь торгівлі і продажів.

Вийти в ефір