Останні новини

“Читати Київ”: в столиці створили незвичайну "літературну" екскурсію

Екскурсію представили у форматі відео-гіда

Автори нового екскурсійного маршруту “Читати Київ” створили літературну відео-екскурсію по столиці. Таким чином екскурсоводи хотіли щоб кожен зміг побачити Київ очима письменників.

Відео опублікували на сайті студії Davideo.

Протягом 40 хвилин ведучий та актор театру й кіно Євгеній Назаренко познайомить глядачів з творами українських поетів та прозаїків, у яких згадуються цікаві локації Києва.

Зокрема, у відеогуду міститься інформація про стадіон “Динамо” імені Валерія Лобановського, Софію Київську та альтануц на Володимирській гірці.

“За 40 хвилин Ви познайомитеся із творами українських поетів та письменників, побачите добре відомі місця з незвичайних ракурсів, а також дізнаєтесь яким чином долі українських митців і їх твори пов'язані з Києвом”, - обіцяють автори.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdavideostudio%2Fvideos%2F401129701288521%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, драматичний художній фільм “Передчуття” режисера Вячеслава Криштофовича з’явився на екранах кінотеатрів 8 жовтня. За задумом творців картини стрічка має нагадати про те, що все в житті потрібно робити вчасно. 


Вийти в ефір
18.05