Останні новини

“Щоб винуватцю не пом’якшили відповідальність”: постраждала у ДТП курсантка медакадемії розповіла про відмову від компенсацій

Дівчата хочуть щоб він відповів за скоєне у повній мірі, як того передбачає закон

Дівчата, яких збив на своєму авто, п’яний майор ЗСУ та правник медичної академії відмовились від будь-яких компенсацій від винуватця. Вони мають на це цілий ряд причин. 

Із дівчиною Олександрою, її батьком та волонтеркою поспілкувалась кореспондент телеканалу Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YYJXBKwlPRI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

“По-перше ми відмовились від саме його компенсації: лікування триває і реабілітація ще не почалась і ми не знаємо, яка сума буде потрібна. По-друге ми знаємо, що у нього машина в кредиті плюс це хід такий, щоб пом'якшити собі покарання. І, по-третє, ми знаємо, що у нього онкохвора жінка і троє дітей, одна з яких хвора”, - пояснила дівчина.

Олександра та її колеги вважає, що буде краще, якщо ці гроші залишаються його сім'ї. 

“Ми хочемо, щоб ця людина понесла покарання по всіх законах і люди, які причетні до цього всього, також понесли покарання. Тому що закони є не для того, щоб їх порушувати”, - наголосила курсантка.

Також дівчина розповіла про те, що не збирається здаватись, намагається у всьому шукати позитив, бо розуміє, що час не повернути.

“Я розставила пріорітети так: нога ця заживе, буде там класний суперпротез. І не один, а ще й біговий. Тому що я ще збираюсь на паралімпійські ігри: не лише з бігу, а й з стрільби. А друга нога - треба за неї боротись і себе налаштовувати”, - поділилась Олександра планами на майбутнє.

Також жірналіст поспілкувалась із батьком дівчини отцем Миколою. Він подякував усім, хто допомагає та не дає історії згаснути.

Волонтер військового шпиталю у свою чергу розповіла, що наразі фінансова допомога на лікування та реабілітацію дівчат не надходить, та закликала усіх долучатися до допомоги, оскільки дівчатам будуть необхідні дороговартісні протези та реабілітація.

Нагадаємо, у вівторок, 25 серпня, на вулиці Зоологічній Toyota Prius переїхав трьох курсантокІз тілесними ушкодженнями потерпілі госпіталізовані у лікарню. Поліція затримала винуватця на місці. В його крові драгер показав 2 проміле алкоголю. Також стало відомо, що студенткамампутували по нозі. Майор, який наїхав на курсанток, намагався здійснити це декілька разів. Юрба відступала, але врешті водій притиснув дівчат до будівліВийти в ефір
08.05