Останні новини

100 тисяч постраждалих від забудовників-шахраїв: МВС пропонує змінити законодавство

Заступник МВС Антон Геращенко назвав проблему шахрайства в будівництві загальнодержавною, оскільки від недобросовісних забудовників постраждали в Україні 100 тисяч вкладників.

Про це заступник міністра заявив під час засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного будівництва - повідомляє МВС України.

До групи увійшли народні депутати, представники Мін’юсту, КМДА, Нацкомісії з цінних паперів, Нацполіції, Нацбанку та інвесторів.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, свадьба, стол и в помещении

Джерело: Facebook

“В Україні більше 100 тисяч постраждалих від забудовників-шахраїв, щоб вирішити проблему необхідно змінити законодавство”, - сказав Антон Геращенко, йдеться у повідомленні.

Він сказав, що вже зараз необхідно напрацювати нову законодавчу базу, яка вирішить відразу дві проблеми, такі як гарнтування захисту інвесторам вкладених у будівництво коштів та добудову закинутих об’єктів.

«Наше завдання зробити так, щоб в країні шахраї не могли організовувати фінансові піраміди за рахунок грошей інвесторів, які хочуть побудувати власне житло”, - підсумував заступник міністра.

Нагадаємо, група народних депутатів від “Слуги народу” зареєстрували проект закону, який прописує правила дистанційної роботи. На меті проект має узаконити такий вид роботи та відносини між роботодавцями і працівниками. Також у законопроекті чітко розрізняються надомна та дистанційна робота.

Вийти в ефір