Останні новини

український фільм Сторонній з'явиться в кінотеатрах

Стрічка вийде в прокат у 2021-му році, але точна дата наразі невідома

Українська стрічка Сторонній від режисера Дмитра Томашпольського завершить участь у фестивалях та вийде в кінотеатрах. Її вперше показали 21-го вересня 2019-го року в конкурсній програмі Seoul International Film Festival, а європейська прем'єра відбулася у квітні 2020-го на Haapsalu Horror & Fantasy Film Festival.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Держкіно у Facebook

Сторонній.jpg

Фото - Facebook

В українському кінотеатральному прокаті Сторонній з'явиться у 2021-му році. Проте наразі точна дата виходу фільму не оголошена. Також відомо, що світовим прокатом займається британський сейлз-агент та дистриб’ютор ONE EYED FILMS.

Стрічка Сторонній була відібрана до офіційних конкурсних програм 20 міжнародних фестивалів жанрового кіно та отримала 11 нагород. Серед них - призи за найкращий фільм, найкращу режисуру, найкращий сценарій, найкраще художнє рішення, найкращу операторську роботу, найкращого художника-постановника, з'явиться вже цього року.

Окрім цього, британське видання The People's Movies внесло картину до списку 20 найкращих хорорів 2020-го року.

Нагадаємо, що голлівудська кіностудія Warner Bros. вирішила висунути блокбастер Диво-жінка 1984 на премію Оскар. Стрічка претендуватиме на декілька номінацій, зокрема, на головну.

Вийти в ефір
23.01