Останні новини

12.02.2021: чого чекати від дзеркальної дати?

Цього дня гарна можливість загадати бажання і Всесвіт допоможе у здійсненні

12 лютого 2021 року - цей день нумерологи вважають особливим та навіть магічним, адже дата дзеркальна - читається однаково в обидва боки. Нумерологи вважають, що найдужче пощастить сьогодні тим, хто вирішив одружитися - союз буде міцним та гармонійним, проте астрологи категорично іншої думки.

Kyiv Live розповідає про особливості дзеркальної дати.

Читайте також: Джастін Бібер проведе онлайн-концерт до Дня святого Валентина

Також 12 лютого - початок Нового року за китайським місячним календарем. Так, дата вважається особливою і з погляду астрології, і з нумерології.

12.01.2021. Чим особлива дзеркальна дата?нумерологія.jpg

Фото з відкритих джерел

12.01.2021 - дата, що читається однаково в обидві боки. Такі дні у календарі можна зустріти досить рідко, тому він вважається особливим та навіть магічним. 

Нумерологи запевняють, що саме цього дня для людей відкриються безмежні можливості. Мовляв, саме 12 лютого 2021 на них чекає досягнення їхньої мети, адже, якщо скласти усі цифри в одне, вийде число 10. В нумерології воно символізує абсолютний тріумф та здійснення задумів.

До слова, дата наділена особливою енергетикою, саме у цей час наші почуття, емоції та думки посилюються в рази. Нумерологи додають, що якщо загадати бажання 12 лютого - Всесвіт зробить усе можливе, аби воно здійснилось. Також цей день буде вдалим для змін: оновлення кольору волосся або нова зачіска, можна сміливо починати дієту, якщо хочете досягти прогресу, позбавлення від шкідливих звичок.

Нумерологи запевняють, що 12 лютого найдужче пощастить закоханим, котрі вирішили одружитися саме цього дня. Кажуть, що союз буде міцним та гармонійним. Проте астрологи спростовують це твердження та запевняють, що цього дня магія чисел не спрацює.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
24.02