Останні новини

15-річна TikTok-блогерка вибачилась за відео, в якому образила українську мову

Дівчина зізналась, що записала відео на емоціях

TikTok-блогерка, 15-річна Ліза Леоненко, яка два дні тому спровокувала мовний скандал, записала відео з вибаченнями. У ролику вона зізналась, що їй подобається жити у Україні, та заявила, що вона володіє державною мовою.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сторінку блогерки.

"Всі у цьому житті роблять помилки і я не виключення. Це була реакція за образу мене за погану вимову українською мовою", - розповіла підліток.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/HMsnvEpr-AE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

18 лютого у Києві знову розгорівся мовний скандал навколо TikTok-блогерки. 15-річна Ліза Леоненко сказала у своєму відео, що їй абсолютно не потрібна українська мова. За її словами, якщо людина не любить державну, то навіщо нею розмовляти. Більше того, школярка заявила, що не буде навіть дружити з тим, хто розмовляє українською.

Обережно, у відео присутня ненормативна лексика! 18+

Нагадаємо:

  • Блогерка з Tiktok, відео з прихильністю країні-агресору якої засудив офіцер ЗСУ, збирається йти до суду із звинуваченням у поширенні неправдивої інформації. di.rubens, справжнє ім'я якої Таїсія, також запевняє, що жодне зі ЗМІ не взяло у неї коментар стосовно цієї ситуації.
  • 20-річна Таїсія Онацька, що прославилася скандальним відео на Майдані Незалежності, де обрала Росію замість України, розповіла про свою позицію. Дівчина виклала відповідь на запитання Міноборони щодо своїх політичних поглядів. Попри те, що у резонансному ролику між Росією та Україною блогерка обирає РФ, у зверненні вона впевнено називає себе українкою. 
  • Студентка магістратури університету Драгоманова Марія Прошковська публічно попросила відрахувати її із вишу через бездіяльність адміністрації. Справа в тому, що вона обурена ігноруванням висловлювань її викладачки, що впевнено принижує українську мову.
  • Скандальна викладачка університету Драгоманова, що негативно та грубо прокоментувала закон про перехід сфери обслуговування на українську мову, нейтрально сприйняла коментар міністерства освіти та науки з цього приводу. Відомство зауважило, що дискусії з приводу мовного питання не можуть доводитися до абсурду та ображати будь-яку зі сторін.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
03.03