Останні новини

20-річну тенісистку Даяну Ястремську звинуватили у вживанні допінгу

Ястремська є другою тенісною ракеткою України

У Даяни Ястремської, другої тенісної ракетки України, в організмі виявили допінг після здачі відповідного тесту. Звинувачення у порушенні антидопінгових правил їй було пред'явлено 22 грудня 2020 року.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сайт ITF Tennis.com.ястремська.jpg

Фото: Wikipedia

Тенісистку відсторонили від змагань з 7 січня 2021 року. Вона може звернутися до голови Незалежного трибуналу, скликаного для слухання її справи, але з невідомих причин досі цього не зробила.

В аналізах знаменитої української тенісистки були виявлені метаболіти местеролона. Це речовина, що входить до переліку заборонених в списку WADA 2020 року (анаболічні агенти). Местеролон є синтетичним аналогом чоловічого статевого гормону тестостерону. Має властивості тестостерону, але на відміну від нього не інактивується в печінці при прийомі всередину. Стимулює розвиток чоловічих статевих органів і вторинних статевих ознак, посилює лібідо і потенцію, надає анаболічну дію. Застосовується при лікуванні чоловічого безпліддя.

"Кілька днів тому Міжнародна тенісна федерація (ITF) повідомила, що я здала позитивний тест на наявність местеролона. Я чітко заявляю, що ніколи не приймала препарати, що поліпшують працездатність або заборонені речовини. Я вражена і шокована, особливо з огляду на те, що за два тижні до цього тесту (9 листопада 2020 року) я здала негативний тест на турнірі WTA в Лінці. Після цього я зробила паузу в тренуваннях, щоб відпочити перед початком нового сезону", – зізнається сама Даяна.

даяна.PNG

Джерело: Instagram Даяни Ястремської

20-річна Ястремська є переможницею трьох турнірів WTA в одиночному розряді; фіналістка одного юніорського турніру Великого шолома в одиночному розряді (Wimbledon 2016).

У рейтингу WTA займає 29-е місце (1925 очок).

Нагадаємо, кіберполіція блокувала мережу сайтів, де реалізовували спеціальні наноплівки - вони, за задумом, мали закривати номерні знаки авто від камер фотофіксації.


Вийти в ефір
17.01