Останні новини

26 українських футболістів, які виступали за команди з "ЛНР" і "ДНР", дискваліфікували довічно: список

Спортсменам заборонили здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом.

Українська асоціація футболу довічно відсторонила від гри 26 спортсменів, які виступали у складах збірних команд підконтрольних бойовикам угрупувань - так званих "ЛНР" та "ДНР".

Про це Kyiv Live повідомляє з посиланням на пресслужбу УАФ.

 "За дії та поведінку, яка шкодить репутації футболу та УАФ, КДК УАФ заборонив Гарненку С. А, Федотову Є. О., Пархоменку А. О., Охмату Є. І., Томазову С. С., Махну Я. М., Лагоді А. О., Бессалову А. Л., Фролову В. В., Асьмаєву С. В., Бєлавіну М. Є., Жарому С. С., Ткачєву А. С., Рябчинському В. С., Варваніну О. О., Майбороді О. О., Коновалову Р. В., Яковленку О. В., Єрьоміну О. В., Циндрику С. О., Рудницькому І. В., Бєбєніну В. М., Дризі С. С., Наумову Є. С., Захарову М. О., Зубахіну І. О. здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну тощо), довічно", – йдеться у повідомленні.

Спортсмени можуть оскаржити це рішення в Апеляційному комітеті УАФ не пізніше 10 днів з моменту отримання тексту рішення з мотивувальною частиною.

Зазначимо, дев'ятеро українців у складі збірної так званої "ДНР" брали участь у товариському матчі проти збірної так званої "Республіки Абхазія" 25 вересня 2020 року на стадіоні Динамо в місті Сухумі, Грузія. З 8 по 12 грудня минулого року в Сухумі відбувався турнір "Ліга братських народів -2020". У цьому турнірі брала участь команда "Схід-вугілля" з так званої "ЛНР". У складі цієї команди грало 17 громадян України.

Нагадаємо:

  • У Харкові розгорівся скандал після висловлювань викладачки Академії культури Наталії Семейкіної. Жінка в Facebook похвалила Путіна за його дії щодо Донбасу. У виші, де вона працює, відреагували на це висловлювання.

 Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
09.05