Останні новини

3 тисячі тонн паперу: у Києві з'явиться представництво найбільшого в Європі оператора архівів

Німецька компанія Reisswolf, яка є найбільшою у Європі в сегменті зберігання і знищення інформації, відкрила представництво в Україні. Перше архівне сховище знаходиться у Києві і розраховане на 200 тис. архівних коробів, тобто близько 3 тис. тонн паперу.

Про це повідомила прес-служба компанії в Facebook.

Один з головних сервісів - зберігання документів поза офісом. Також компанія буде надавати послуги архівної обробки, оцифрування, створення електронних архівів і конфіденційного знищення документів. Оцифровані документи зберігаються на серверах, розташованих на території Європейського Союзу.

"Ми бачимо свою роль в тому, щоб зробити зберігання, оцифровку і інші процедури з документами бізнесу звичними компаніям будь-якого рівня, включаючи ФОП", - заявив директор Reisswolf Ukraine Сергій Алон.

Reisswolf оцінює обсяг українського ринку архівного зберігання в 2 млн коробів на рік. При цьому в Україні лише 10% компаній користуються послугами архівного зберігання, тоді як в Європі ця цифра сягає 65-70%.

Нагадаємо, з жовтня 2020 року портал "Дія" буде доповнено новими послугами. У самому додатку з'явиться 7 нових функцій.Вийти в ефір