Явка та порушення
Явка станом на 12:00
Явка станом на 12:00
13,5 %
Порушення у Києві станом на 13:00
Порушення у Києві станом на 13:00
198

Останні новини

3 вересня: свята, прикмети та що не можна робити у цей день

3 вересня православна церква відзначає день святого Тадея. Апостол Тадей з-поміж 70-ти апостолів, за походженням єврей, народився в сирійському місті Едесі.

Джерело: ukr.media

Хто святкує іменини цього дня?

3 вересня, іменини відзначають власники таких імен: Авраамій (Абрам), Агап, Олександр, Оникій (Іоанникій), Васса, Дорофій, Єфрем, Корнилій, Пістія, Сабіна, Тадей, Феогній, Феокліта.

Що прийнято робити цього дня?

На Тадея раніше прийнято було прибирати льон. Льон спочатку стискали і розкладали, щоб влежався - з нього повинна була вийти зайва волога і він става гнучким і м'яким.

Жінки 3 вересня збиралися вечорами в будинку у якої-небудь вдови, приносили з собою роботу і коротали час в бесідах і працях.

Що не можна робити у цей день?

3 вересня категорично не можна лихословити, щоб не накликати біду в свою оселю. Також не рекомендується позичати гроші або брати у борг, оскільки раніше люди вірили, що не буде грошей у домі. Серед іншого, цього дня не рекомендується зловживати алкоголем і переїдати.

Народні прикмети на 3 вересня

Якщо в цей день стоїть гарна погода, то, згідно з прикметами, протягом наступних чотирьох тижнів буде теж тепло і сонячно, без дощів

Багато жолудів вродило 3 вересня – на Різдво буде багато снігу

Миші роблять гнізда на копицях – за прикметами, осінь буде дощовою і довгою

Люди, які народилися 3 вересня, можуть бути хорошими цілителями. 

Нагадаємо, Kyiv Live розказав про те, що варто чекати знакам зодіаку 3 вересня. 


Вийти в ефір