Останні новини

611 корупціонерів лише за місяць: у топі “гріхів” хабарі та зловживання службовим становищем

За липень Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, став більшим на 611 публічних службовців. 98 осіб притягнуто до кримінальної відповідальності, 505 - до адміністративної, а на вісьмох накладені дисциплінарні покарання.

Про це на офіційній сторінці у фейсбук повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

У повідомленні зазначається хто вчиняв корупційні кримінальні правопорушення в липні найчастіше. Серед них: 16 порушень працівників юридичних осіб приватного права, 8 правопорушень працівників юридичних осіб публічного права, 5 правопорушень держслужбовців та 2 правопорушення посадовців ЗСУ. 

У топі незаконних дій: пропозиція хабаря, зловживання впливом, привласнення, розтрата та заволодіння майном через зловживання службовим становищем.

Серед адміністративних порушників: депутати місцевих рад (260 правопорушень), працівники юридичних осіб публічного права (64), працівники Нацполіції, посадовці Державної кримінально-виконавчої служби та посадовці органів місцевого самоврядування. Вони невчасно подали декларації та ухвалювали рішення в умовах конфлікту інтересів.

Також зазначається, що порівняно з червнем, у липні кількість корупціонерів скоротилася. У червні до Реєстру корупціонерів потрапили 935 осіб. Загалом із початку року до Реєстру потрапило 2 629 осіб.

Нагадаємо, на Київщині спіймали майора СБУ та ексвійськовослужбовця на передачі секретних даних.Вийти в ефір