Останні новини

71% українців вважають коронавірус "штучно створеним",- опитування

Більшість з них думають, що його створили в результаті наукового експерименту.

Більше, ніж 70% українців вважають COVID-19 "штучно створеним вірусом".

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведені 18-19 березня 2021 року.

Читайте також: Степанов розповів, коли в Україну надійдуть нові вакциникоронавірус.png

Фото: Соціологічна група "Рейтинг"

Так, 71% опитаних висловили думку, що коронавірус – це “штучно створений вірус”.

19% респондентів вважають, що COVID-19 виник природнім шляхом. А 7% взагалі не змогли відповісти на запитання.

Ті, хто вважають, що коронавірус "створили штучно", відносна більшість вказує на те, що його створили внаслідок наукового експерименту (31%); як бактеріологічну зброю (27%); та з метою зменшення кількості населення (40%).

Ще 17% респондентів вважають, що COVID-19 створили, аби викликати економічну кризу, 16% – з метою заробітку на вакцині, 12% – задля контролю над людьми.

Відомо, що опитування проводилося серед населення України віком від 18 років та старше в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей. 

Нагадаємо:

  • Співзасновник Microsoft та мільярдер Білл Гейтс вважає, що завдяки вакцинації від COVID-19 світ може повернутися до нормального життя до кінця 2022 року.
  • В Україні 24 березня коронавірус діагностували у 16 669 нових хворих. Зокрема, COVID-19 виявили у 786 дітей та 446 медпрацівників. Це найбільша кількість людей, які захворіли протягом доби, за весь час пандемії на території України. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04