Останні новини

"Ой, чий то дуб стояв?": правопорушник заплатить 15 тисяч за чотири незаконно зрублені дерева

7 вересня Володарський районний суд Київської області задовольнив позовну заяву Володарського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури в інтересах держави та зобов’язав громадянина відшкодувати шкоду, завдану незаконною порубкою дерев, на суму 15 тисяч гривень. Чоловік без відповідного дозволу вирубав 4 дерева породи дуб.

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Києва. 

"У лютому 2020 року чоловік без відповідного дозволу здійснив незаконну порубку 4 дерев породи дуб на території Володарської селищної ради Київської області. Суд визнав його винним у незаконній порубці дерев (адміністративне правопорушення, передбачене ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу", - йдеться у повідомленні.

Завдані державі збитки у дохід держави відшкодовано не було, що стало підставою для звернення до суду з позовною заявою.

Нагадаємо, слідчі поліції Києва направили до суду справу “чорних лісорубів”. Чотирьом чоловікам, які займались незаконною вирубкою дубових дерев, загрожує до п’яти років позбавлення волі.


Вийти в ефір