Останні новини

"Альтернатива гривням": в Києві розпочалася виставка українського художника Давида Чичкана

Виставка розпочалася 25 листопада і триватиме до 24 грудня

В Києві в середу, 25-го листопада, розпочалася персональна виставка українського художника Давида Чичкана "Портрети, які говорять". ЇЇ можна відвідати по буднях, а триватиме вона до 24-го грудня.

Про це повідомляє пресслужба заходу.

Фото - Facebook

На виставці представлена серія нових графічних робіт Чичкана, які покликані переосмислити феномен зображення портретів історичних постатей на банкнотах української валюти. Художник дослідив роботи українських інтелектуалів-модерністів та створив власну альтернативну гривню.

"На "купюрах" Чичкана портрети Лесі Українки та Івана Франка не мовчазні, а доповнені великими цитатами з їхніх творів, що, на думку художника, найбільш повно відображають їх власне бачення суспільного устрою на засадах загальної соціальної та економічної рівності", - сказано в повідомленні.

Коли: понеділок - п'ятниця, 12:00 - 21:00.

Де: Bereznitsky Art Foundation (вул. Кожум'яцька, 22).

Вхід вільний.

Нагадаємо, що в Києві відкрилася експозиція тихого аукціону класичного та сучасного мистецтва під назвою "Classic and Contemporary art". На ній представлені твори Тетяни Яблонської, Миколи Глущенка, Сергія Васильківського, а також Івана Айвазовського.

Вийти в ефір
16.01