Останні новини

"Більше не можна мовчати": українки запустили флешмоб проти насильства в потягах

Українські жінки поділилися своїми історіями, коли до них у потягах домагалися чоловіки. Цими відвертими розповідями українки хочуть привернути увагу влади та закликають повернути охорону до потягів.

Про це повідомляє ТСН.

Після того як неврівноважений Віталій Руцько напав на Анастасію Лугову на очах в її сина, а вона дивом врятувалася, Жінки під її постом у Facebook почали ділитися схожими історіями.

А дехто з користувачів згадали й більш трагічні ситуації:

Людмила Соботович наважилася розповісти про те, як до неї чіплявся чоловік у купе:

"Серед ночі я прокинулася від того, що незнайомий мені чоловік в стані алкогольного сп'яніння гладив мої ноги і намагався домагатися. Мені вдалося його прогнати. І, на щастя, це не закінчилося побоями. Поліція має бути повернута до потяга".

Міністерство інфраструктури звернулося до МВС з вимогою повернути патрулювання за поїздами, що було відмінено у 2013 році. Віталій Криклій прокоментував це так: "Гадаю, саме час розглянути можливість повернення поліції охорони до патрулювання у нічних потягах".

Експерти з самозахисту радять мати при собі будь-яку невелику, зручну при носінні річ, якою можна було б вдарити нападника в найболючіші зони: очі, горло, пах.

Психологи рекомендують спробувати подіяти психологічно або скористатися хитрощами, як це зробила Анастасія, виманивши зловмисника та покликавши на допомогу. 

Анастасію Лугову, що мимоволі розпочала цей флешмоб, підтримують за її сміливість та дякують за відвертість.

Ввечері 31 липня до купе поїзда шляхом "Маріуполь-Київ", де їхала Анастасія Лугова зі своїм малим сином, підсів чоловік та почав чіплятися до жінки. Він неодноразово бив її по обличчю та хотів зґвалтувати. Віталій Руцько виявився тричі судимим і найближчі два місяці він проведе за ґратами.

Нагадаємо, Укрзалізниця збирається звільнити тих працівників, через недбалість яких чоловік проник у купе до постраждалої.


Вийти в ефір