Останні новини

"Бізнесмен коронавірусу": аферисту, який заробив пів мільйона на пандемії, вручено підозру

10 вересня Прокуратура Києва повідомила про підозру аферисту, який заробив 500 тис. грн на фіктивному продажу медичних масок. Зловмисник розміщав рекламу в інтернеті про продаж товару, а після отримання грошей від покупців- зникав.

Про це зазначається у повідомленні пресслужби Прокуратури Києва. 

У лютому 2020 року 34-річний чоловік під виглядом продажу захисних масок придбав товариство. Оформив він його на підставну особу. На популярних інтернет-сайтах він розмістив оголошення про продаж захисних медичних масок, яких фактично не мав в наявності. Він зазначив, що розрахунки за товар здійснюються виключно шляхом проведення безготівкових банківських операцій.

Потерпілі перераховували грошові кошти на рахунок фіктивного підприємства, однак товар їм не відправлявся, контактні телефони вимикались, електронні поштові скриньки видалялись.

Внаслідок указаних неправомірних дій завдано збитки 12 організаціям та 8 громадянам на загальну суму майже 500 тис. гривень. Серед постраждалих - дві благодійні організації та два державних медичних заклади.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Встановлюються інші епізоди його злочинної діяльності.

Нагадаємо, 7 серпня керівнику компанії, яка нелегально вивозила медичні відходи на полігон під Києвом, повідомлено про підозру.

Вийти в ефір