Останні новини

"Бо виступаю проти Зеленського": у Києві волонтерку Юсупову не пустили в Центральний військовий шпиталь

Сьогодні, 12 серпня, знану волонтерку Наталю Юсупову тримали при вході до Центрального військового шпиталю, аргументуючи це відсутністю спеціальної перепустки.

Про це пише Depo.ua, додаючи стрім Наталі, який вона робила з місця подій.

Так, в кадрі Юсупова намагається потрапити на територію шпиталю, однак, вартові перешкроджають жінці увійти.

Фото - Facebook.

У відео Наталя показала цивільних людей, які без перешкод потрапляють на територію лікарні.

Принесла хлопцям продукти. Зараз купуємо медапаратуру. Дивіться, скільки людей проходять, а мене не пускають, - сказала на камеру Юсупова.

До кінця зйомки Наталі так і не пояснили причини заборони проходити до медустанови.

На тому Юсупова заявила, що рішення заборонити їй входити на територію шпиталю прийняв командувач Медичних сил Збройних Сил України Ігор Хоменко. Причиною Наталя назвала те, що вона не підтримує владу діючого президента Володимира Зеленського.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnataliya.vetvitskaya%2Fvideos%2F3333587643369007%2F&show_text=0&width=267" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Кадри Юсупової облетіли соцмережі і на них відреагували українські військові. Так, відомий воїн добровольчого батальйону Айдар, який переїхав з Ізраїлю, обурився в публікації у Facebook.

Це якійсь жах у мене нема слів, сам був у 2018 поранений лежали разом із побратимами Наташа творила для нас купа добра і дуже добро дбала про нас + після того як ми повернулись на фронт вона продовжувала нам допомагати, я такій не один що не раз потрою Величезна дяка за все пани Наташа !!! Дуже надіюсь що це непорозуміння і усе повернеться на свои места . Не пускати Наташу це підло і це дія проти воїнів Народу України що ради нашій безпеки заплати дуже високу ціну!!! – написав під репостом Григорій Пивоваров.

Раніше ми писали, що про бунти в Нових Санжарах знімуть американське кіно.

Вийти в ефір
31.10