Останні новини

"Бомба-ракєта і жінка-петарда": невгамовна Jerry Heil зняла новий кліп у супермаркеті

Українська співачка Яна Шамаєва (Jerry Heil) представила кліп на пісню #Бомба_ракета_пушка_граната, який знімали три доби поспіль. Заради ефектних зйомок зірці довелось опанувати нові навички, наприклад, осідлати лонгборд і скутер.

Відео вже з‘явилось на Youtube-каналі Яни Шамаєвої.

Фото - Instagram.

За сюжетом, героїня, яка залежна від шопінгу, кидає офісну роботу, щоби працювати в службі доставки. У відеороботі Яна Шамаєва їздить на скутері, лонгборді в приміщенні супермаркету та потрапляє в курйозні ситуації, які можуть спіткати "доставщицю".  

У кліпі задіяні популярні українські актори та блогери з Top Team House. Також "героями" ролику виступили два відомих бренди – служба доставки та мережа супермаркетів.

"Кліп стане першим у новій ері моїх відеоробіт, яку я назвала МЕМклама-коли бренд стає головним героєм відео, довіряючи моєму баченню! Для цього бренду потрібно не боятися самоіронії, тому що майбутнє реклами, як уже писав американський Форбс - за мемасами! - коментує співачка свій новий кліп. Ідеальним партнером в кліпі # Бомба_ракета_пушка_граната стали Raketa, яка до цього мало була проявлена в інших артистів, і я вирішила закрити під них весь кліп! Плюс гіпермаркет АШАН, які до цього взагалі ні з ким не співпрацювали, але повірили в нашу історію!",- прокоментувала співачка.

Кліп можна побачити нижче:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/DMPuuXUgecE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Раніше ми писали, що 54-річна акторка Ольга Сумська зачарувала мережу відвертим образом. Зірка позувала для арт-проєкту про жіночу сексуальність. 

Вийти в ефір