Останні новини

"Бориспіль" банкрут?

Навесні аеропорт взяв кредит, аби погасити борги та виплатити зарплати. Нині цей кредит вони виплатити не в змозі. До того, "Бориспіль" не отримує державної допомоги в період пандемії. Тож є можливість банкрутства підприємства.

Про це розповів гендиректор Павло Рябікін виданню "Бизнес Цензор".

"У теорії - підприємство "Бориспіль" може збанкрутувати", - заявив Павло Рябікін, але він намагатиметься це попередити.

Зараз аеропорт веде переговори з банкам аби отримати ще один кредит, бо зароблених грошей не вистачає на усі потреби. Крім того, зараз компанія обслуговує 59 напрямків, що майже в два рази менше, ніж це було влітку минулого року. Зарплати працівникам платяться мінімальні: "До кінця року ми скоротимо близько 27% співробітників", - сказав гендиректор аеропорту.

Усі операції ведуться через термінал D, експлуатація терміналів B та F призупинена.

Багато перевізників мають борги перед аеропортом: "За короновірусний та інші періоди заборгованість залишилася. Але вона як би винесена за дужки. Ми ведемо по ним окремі переговори: кому-то дали відстрочку, хтось платить в розстрочку".

На рахунок допомоги від держави, Рябікін порівнює теперішній стан речей з ситуацією в інших країнах, перевізники яких намагалися "вибити" пільги. За його словами, на жодне своє звернення він не отримав відповіді від влади. Далі коментувати цю ситуацію він відмовився. Павло Рябікін вважає, що державі слід згадати, державне підприємство аеропорт "Бориспіль" існує.

"Ми їм, в свою чергу, натякнули, що в зв'язку з відсутністю державної підтримки (багато іноземні перевізники й аеропорти її у себе в країні отримали) подумаємо про зміну умов обслуговування перевізників". Але далі роздумів справа не пішла.

У підприємства зараз нема прибутку. "Але ми не відмовляємося від грошей ніде, де ми могли б їх заробити", - сказав бізнес-виданню гендиректор "Борисполя". 

Нагадаємо, раніше Kyiv.live писав, що в аеропорту Бориспіль значно знизився пасажиропотік. Лише за сім місяців 2020 року пасажирів було обслужено на 66% менше порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

Вийти в ефір