Останні новини

"Братан, що ти тут приріс?": українські медики зняли реп- інструкцію про серцево-легеневу реанімацію

Українські лікарі служби медицини катастроф зняли повчальне відео, у якому інструктують людей, як правильно робити серцево-легеневу реанімацію. Проте зробили вони це під стильний біт та з крутими текстами - медики заримували поради у реп.

Відео з'явилося на YouTube-каналі служби медицини катастроф у Дніпрі.

На відео медики покроково розповідають, як правильно реанімувати людину, якщо вона непритомна. Стандартні поради: уникати відкритих дротів. собак, вдягти гумовий захист. Але все це лікарі зачитують під біт репом. Так ми чуємо, що треба викликати 103, а поки вони їдуть робити серцево-легеневу реанімацію - співвідношення 30/2, коли більше число - кількість натисків на груди, а два - це видих "рот у рот". Попередньо слід перевірити чи дихає людина, і не впускати повітря у шлунок. Допомагають краще зрозуміти поради небезпечний пітбуль, гопник з арматурою та дві гарні дівчини медсестри - все у традиціях брутального репу.

Усе було б дуже традиційно, якби не виконання. Двійко медиків сидять та качаються під біт, показуючи на тренажері, як обходитися з людиною. Водночас інший громадянини підходить до "пацієнта" на набережній та одягає необхідний захист перш ніж підступитися до непритомного.

Дві спокуливі брюнетки показують, як слід вдягати гумові рукавички перш ніж допомагати людині, а також, як у "Рятувальники Малібу" приносять потерпілому дифібриліатор. Таким чином медики хотіли доступно донести до людей інформацію про те, як правильно надавати першу допомогу.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/EdymW9WrJrM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, Джамала і Дмитро Шуров, лідер Pianoбой, представили відео на пісню "Эндорфины"., Кліп, режисером якого став Максим Коцький, знімали на території ландшафтного заповідника Васильківські Карпати Київської області.

Вийти в ефір