Останні новини

"Брав участь у зйомках в Криму": російському актору Кирилу Гребенщикову заборонили в'їзд в Україну

Російському актору Кирилу Гребенщикову на три роки заборонили в'їзд в Україну через незаконне відвідування анексованого Криму. Зі слів чоловіка, в Україні він планував долучитися до телевізійних зйомок.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Під час прикордонного оформлення співробітники Державної прикордонної служби України встановили, що актор незаконно відвідував тимчасово окуповану територію АР Крим, де брав участь в зйомках", - сказав речник ДПСУ.

За його словами, такими діями він порушив вимоги законодавства України про порядок в’їзду на територію України та виїзду з неї.

Прикордонники відмовили йому у в’їзді та винесли рішення про трирічну заборону на в’їзд в Україну та повернули зворотним рейсом до Білорусі.

<iframe width="1110" height="604" src="https://www.youtube.com/embed/5bci_b_bAck" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, Служба безпеки України затримала двох шахраїв, які за 500 тисяч доларів обіцяли вирішити "питання" через зв’язки в Офісі генерального прокурора. Ними виявились жителі міста Києва.


Вийти в ефір
26.11