Останні новини

"Червоний" Дарницький та "зелений" Повітрофлотський: стан на дорогах Києва 5 жовтня

Понеділок, 5 жовтня, почався із звичних "тягнучок". "Стоять" Велика окружна дорога, проспект Перемоги, Е95 та безліч інших напрямків.

Про це свідчать дані сервісу Google Maps.

"Червоні" сьогодні проспект Перемоги, вулиця Січових Стрільців, Олени Теліги, Дарницький і Південний мости та більша частина Набережно-Хрещатицької. "Бордові" вулиця Глибочицька, Михайла Грушевського, Юрія Іллєнка, Новокостянтинівська, проспект Степана Бандери(до речі, з'зд на нього з вулиці Богатирської знову заблоковано). На Сирці прблемно проїхати вулицею Семена Скляренка та Кирилівською. З проспектів на правому березі "бордові", Академіка Палладіна, Любомира Гузара та Леся Курбаса. Звично "стоїть" Велика окружна та вулиця В'ячеслава Чорновола.Також проблеми на Голосіївському проспекті. "Зелена" вулиця Пономарьова. "Зелені" проспект Корольова, Повітрофлотський, вулиця Протасів Яр, бульвар Дружби Народів, "помаранчева" вулиця Нова.

Лівий берег "червоний" на Дарницькому шосе, Броварському проспекті, Романа Шухевича; "бордовий" на Бажана та трасі Е95. Відносно вільний бульвар Перова та проспект Миру, вулиці Милославська та Оноре де Бальзака.

Нагадаємо, у Києві рівень забруднення повітря перевищують у три рази. Через це столиця опинилась на другому місці світового антирейтингу за чистотою повітря. Гірше виявилось тільки в пакистанському Лахорі. Після Києва опинилось корейське місто Ханой.

Вийти в ефір