Останні новини

"Деякі люди залишились ближче до світу тварин", - Геращенко виклав зізнання вандала, який осквернив Алею Героїв Небесної сотні

У Києві затримали 21-річного студента столичного вузу, який осквернив Алею Героїв Небесної сотні. Хлопець пояснив свою поведінку алкогольним сп'янінням.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в Facebook опублікував відео із затриманим студентом.

"Не знаю хто його батьки і як його виховували, але мені здається, що приклад цієї молодої людини показує провал системи виховання і освіти молоді в Україні ... Свого "виправдання ", якщо це можна так назвати, він повідомив, що він був в нетверезому стані і йому дуже хотілося справити нужду ", - написав чиновник.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fanton.gerashchenko.7%2Fvideos%2F3417140225039467%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="316" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, у Києві затримали 21-річного студента, який справляв природну потребу на Алеї Героїв Небесної Сотні. Йому загрожує покарання у вигляді штрафу або арешт.

Вийти в ефір
29.11