Останні новини

"Дистанційне навчання - тренд 2020 року серед учнів ВИШів та шкіл": як хвороба впливає на освіту

Україна не була готова до такого різкого переходу на онлайн навчання

Від початку навчального року на коронавірус захворіло понад 5 тисяч учнів та більше 10-ти тисяч вчителів. Через стрімке поширення хвороби деякі українські ВИШі та школи тимчасово перейдуть на дистанційне навчання.

Яка ж ситуація із поширенням COVID-19 та як вона змінює роботу освітніх закладів читайте у матеріалі Kyiv Live.

Чи переведуть класи у школах на "дистанційку" залежить від того, до якої карантинної зони потрапив конктретний освітній заклад. Учні шкіл у "зеленій" та "жовтій" зонах відвідують уроки особисто. У "помаранчевій" - навчання змшане, тобто якісь класи ходять у школу, інші - вчаться онлайн, вдома. Якщо позначка захворюваності у школі перевищить 50% - усю школу можуть закрити.

Окрім того, задля гарантування безпеки учнів та вчителів, у школах повинна бути забезпечена соціальна дистанція, проконтрольоване носіння захисних масок та облаштування спеціальними протиепідемічними приладами: антисептики, термометри для вимірювання температури тощо.

В прямому ефірі телеканалу Оксана Макаренко, співзасновниця ГО "Смартосвіта" та ГО "Батьківський контроль" розповіла своє бачення даної ситуації.

"Україна не була готова до такого різкого переходу на дистанційне навчання, не були розроблені якісні освітні матеріали, не всі вчителі були забезпечені гаджетами та інтернетом. В столиці ситуація трішки краща, ніж у регіонах",- зазначила Оксана Макаренко.

За її словами, дистанційна форма освіти не дорівнює онлайн освіті.

Детальніше - у сюжеті:

<iframe width="853" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/0eu2cbt39KA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у столиці на карантин зачинені 7 шкіл та 6 дитячих садочків. На дистанційному навчанні загалом 854 класи у 256-ти школах. 
Вийти в ефір
16.05