Останні новини

"Достойно підготував місто до Євро": Вадим Столар про висунення Олександра Попова у мери Києва

Народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Столар прокоментував висунення Олександра Попова кандидатом у мери Києва. Він зазначив, що саме Попов сприяв розвитку інфраструктури Києва. 

Про це він заявив під час з'їзду партії. 

"Хочу нагадати киянам, що Олександр Павлович відкрив для нас з вами 6 станцій метро, коли очолював міську адміністрацію. У нас навіть не вистачить часу перерахувати усі розв'язки, усі дороги, які побудував Олександр Попов. І хочу сказати йому дякую за те, що він достойно підготував місто до Євро 2012".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/dTY1ouR4XOk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

За словами Столара, у 2011 році (мером столиці був Попов, - ред.) Київ був на 56 місці у рейтингу Reputation Institute. А зараз столиця на 150 місці".

Нагадаємо, 22 вересня у Києві відбувся з'їзд політичної партії "Опозиційна платформа - За життя". Вона висунула на пост мера Києва народного депутата ВРУ VI скликання, голову КМДА у 2010-2013 рр та міністра ЖКГ у 2007, 2010 роках Олександра Попова.

Вийти в ефір