Останні новини

"Гарантія для участі": розкрито нові правила проведення "Євробачення 2021"

Для конкурсу "Євробачення 2021" організатори ввели нове правило. Тепер всі учасники мають зазделегідь відзняти відео свого живого виступу, яке стане гарантією їх участі. 

Про це повідомляєтьсья на офіційному сайті конкурсу.

Фото - eurovision.tv

Обов'язкову умову ввели, в першу чергу, через пандемію коронавірусу в світі. Таким чином, виключається ризик того, що учасник не зможе виступити в ефірі шоу, якщо захворіє або не зможете приїхати в Роттердам.

"З наближенням Євробачення-2021 ми можемо тепер розповісти, як всім учасникам буде гарантовано участь у конкурсі. Кожна мовна компанія створить запис "у прямому ефірі", який можна буде використовувати, якщо учасник не зможе поїхати до Роттердама через пандемію або в разі, якщо артиста буде поміщено в карантині на місці", - сказано в повідомленні.

Запис відеоролику має відбутися в реальному часі та без внесення будь-яких змін у вокал виконавців або в сам їхній виступ. Він має бути унікальним і не демонструватися до травня 2021-го, коли відбудеться конкурс. 

"Євробачення 2021" має відбутися з 18-го по 22-е травня 2021-го року в Роттердамі (Нідерланди).

Нагадаємо, що Україна також візьме участь на Євробаченні-2021 вже в першому півфіналі, який заплановано на 18 травня. Жеребкування півфіналів не проводили, а залишили все, як було в минулому розподілі. У фінал з 36 країн пройдуть 26.

Вийти в ефір
29.11