Останні новини

"Гори воно все вогнем": як виглядав перфоманс київських художників на тему виборів

Київські стріт-артери Rubae і Shabe перетворили стіну на Дніпровській набережній у арт-об'єкт. У "день тиші" вони обклеїли стіну рекламою кандидатів місцевих виборів та символічно підпалили їх, таким чином показуючи, як народу набридли порожні обіцянки політиків.

Відео перфомансу Rubae виклав в Instagram.

Сожгли граффити. Фото: Instagram Rubae

24 жовтня у "день тиші" київські вуличні художники вкрили стіну біля Дніпра своїм гігантським автографом, складеним із політреклами. Після завершення "аплікації", митці символічно підпалили напис. Таким чином вони продемонстрували ставлення суспільства до порожніх обіцянок політиків та корумпованих управлінців. Підпалили інсталяцію вони під стильний біт.

"Напередодні так званого "дня тиші" - часу, коли забороняється будь-яка політична пропаганда або переконання людей голосувати за конкретного кандидата. Тому всі політичні партії повинні очистити місто від своєї фігневої реклами. Ми вирішили зібрати роздатковий матеріал, зробити їх частиною нашого графіті та підпалити все. Нехай горить!", - написали графітчики.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/IxtlKStNJhs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, вибори в Україні не можуть пройти спокійно, тож ми зібрали найцікавіші моменти з-під виборчих дільниць. На виборчій дільниці №489 у Оболонському районі столиці президента Володимира Зеленського з першою леді Оленою Зеленською зустріла оголена активістка Femen, яка заявила, що глава держави сексист. 

Вийти в ефір
02.12