Останні новини

Гороскоп на 12 серпня

Kyiv.live розповість, на що чекати знакам зодіаку 12 серпня.

Фото: Pexels

Овен

Ділове життя більшості представників цього знаку обіцяє бути дуже насиченим, службовці отримають можливість піднятися ще на одну сходинку соціальної драбини. У багатьох цілком можлива зміна роботи на більш цікаву і перспективну. Не втрачайте зв'язку з колишніми партнерами, старими друзями, колишніми сусідами. Можливо, в недалекому майбутньому вам доведеться звернутися до них за допомогою.

Телець

Жінки, народжені під цим знаком, можуть отримати шанс по-новому поглянути на тих, хто оточує і змінити давно усталену думку про багатьох людях. Родичі та колеги здивують сміливими вчинками. Якщо в колективі виникають конфліктні ситуації, не відходьте в сторону. Ваше втручання здатне врятувати становище. До того ж ваш авторитет зросте.

Близнюки

Зірки готують Близнюкам приємні несподіванки: можливо цікаву пропозицію від шанувальника. У вашому житті може з'явитися людина, заради якого ви будете готові на кардинальні зміни. Тільки не впадайте в ейфорію і не втрачайте на радощах пильності - захоплення азартними іграми може призвести до втрати значної суми.

Рак

Цей день спонукає до колективної діяльності. Раки можуть відчути плече друга в самий важкий момент. Успіх чекає вас в тому випадку, якщо ви будете діяти в колективі, під чиїмось керівництвом, не висуваючи себе на перший план.

Лев

Багатьом Левам сьогодні вдасться представити громадськості свої напрацювання та досягнення, домогтися популярності і визнання. Не сидіть, склавши руки, і не чекайте ініціативи ззовні. Самі допоможіть підписання угод і договорів. Першими йдіть на контакт, будьте наполегливими.

Діва

Ймовірно, що зірки нададуть вам можливість оцінити сприятливі моменти свого повсякденного життя, затишок будинку, турботу близьких. Не поспішайте своїм бажанням заводити дуже дивні знайомства. Нічого доброго з цього не вийде.

Терези

Не виключено, що нове захоплення для Терез здатне відкрити нові перспективи. Однак глибоке почуття навряд чи виникне, а зв'язок з дійсно дорогою людиною ви зруйнуєте. Ймовірний програш або втрата грошей. Не варто приймати нове, нехай і дуже приємне, знайомство за велику і справжню любов. Терезам не слід грати в азартні ігри.

Скорпіон

Не виключено, що сьогодні багато ваших мрій збудуться, а плани, які давно виношуєте, обов'язково здійсняться. Розширюйте коло свого спілкування, і тоді зміниться ваше світогляд, що призведе до духовного та інтелектуального зростання.

Стрілець

У будь-якій професії ви можете добитися успіху. У вас велика спрага знань. Максимально зосередьтеся на справах. Уважно проводьте угоди, перевіряйте всю документацію, кілька разів обговоріть умови договорів.

Козеріг

Двоїстий, суперечливий день. Козероги можуть стати переможцями, так і жертвами. Твердо йдіть до намічених цілей, в боротьбі долаючи перешкоди, багато працюйте, накопичуйте життєву силу.

Водолій

На Водоліїв в цей день чекають корисні контакти з людьми здалеку, які згодом стануть для вас у пригоді. Будьте пильні та не опустіть свій шанс.

Риби

Риби, які останнім часом у спілкуванні відрізнялися домінуючою позицією, можуть зіткнутися з невдоволенням близьких людей. Постарайтеся уникнути агресивного методу вирішення конфлікту. Не слід давати в борг. Уникайте змін звичного способу життя.

Вийти в ефір