Останні новини

"Історія, що чіпляє за саме серце": Alyona Alyona презентувала кліп з дівчиною, яку побили в потязі Київ-Маріуполь.

10 вересня українська реп-діва Alyona Alyona презентувала свою нову пісню "Сумно"  та відеокліп до неї. Його головною героїнею стала Анастасія Лугова - дівчина, що пережила насильство у потязі Київ-Маріуполь. Вона була жорстоко побита на очах у маленького сина.

Соціальний кліп від Alyona Alyona опублікований на YouTube реперки.

"Настя — головна героїня мого нового відео "Сумно". Та сама дівчина, на долю якої випало випробування. Вона була жорстоко побита на очах у маленького сина, у потязі Маріуполь-Київ. Ця історія, що чіпляє за саме серце, що западає прямо в душу і щимить. Ця історія для тих, хто потрапляв в таку ситуацію або стикався зі схожими проблемами. Ця історія вчить. Не мовчіть", - зазначається у дописі до кліпу.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/U84ttzSQSlg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Alyona Alyona додала, що для неї було великим вчинком те, що Анастасія погодилась взяти участь у зйомках.

"Вона як ніхто розуміє зміст мого тексту. Вона не мовчала! І я закликаю кожну людину, яка пережила насилля над собою чи стала його свідком: розкажіть про це, не мовчіть про це! Адже якщо хоч одне життя буде врятовано — це вже велике досягнення". - написала співачка.

Реперка закликала юзерів підтримати її посил та опублікувати в себе це відео або поділитися своєю історією, додаючи теги  #Сумнотак #немовчипронасилля. Шанувальникам творчості  Alyona Alyona відеоробота припала до душі. У коментах під роликом вони виражають свої емоції.

"Кожна Ваша робота врізається у пам'ять, кожна робота має стиль та посил до людей. Ви - Богом поцілована дівчина"

Реперка змогла "доторкнутися" і до сердець чоловіків:

"Дякує, що ви є", - пише дівчина з ніком Mozheg

"Сумно ще від того, що дівчина в кліпі з реальними синцями, яка дивом лишилась жива. Настя Лугова, ти сильна жінка, в такій жорстокій ситуації зберегти життя собі і дитині"

Що сталося з Анастасією Луговою?

Інцидент трапився у ніч на 1 серпня в купейному вагоні потяга Маріуполь-Київ. Анастасія Лугова разом з семирічним сином поверталася із Запоріжжя до столиці. Пізніше вона розповіла, що прокинулася близько третьої ночі від того, що її б'є невідомий чоловік, завдаючи ударів по голові. Далі, за словами жінки, чоловік зняв труси і почав приставати. Жінці вдалося втекти. Внаслідок нападу Анастасія Лугова отримала перелом щелепи та множинні гематоми, більшість з них — на обличчі. Нападником виявився тричі судимий житель Запоріжжя Віталій Рудзько.

Зараз зловмисник під вартою: суд заарештував його на 60 діб без права внесення застави (до 28 вересня). Йому готують звинувачення за двома статтями Кримінального кодексу: нанесення тілесних ушкоджень і спроба зґвалтування.

Зазначимо, щорічно приблизно 1 млн жителів України страждають від домашнього насильства у своїх сім'ях і тільки 10% з них звертаються за допомогою. Бояться чи не знають, до кого йти за допомогою. Або не розуміють, що зіткнулись саме з насильством.  Kyiv Live склав алгоритм дій на випадок, якщо ви або ваші знайомі зіткнулися з домашнім насильством.


Теги:
Вийти в ефір