Останні новини

"Ізолюйте його від нашого під'їзду": стали відомі деталі смертельної пожежі на Виноградарі

Дитина задихнулася у диму

Пожежа на Виноградарі за адресою проспект Правди, 31а забрала життя 6-річного хлопчика. Чоловік посварився з жінкою та вигнав її з квартири, а потім підпалив ліжечко дитини, через що та задихнулася. На місці працюють ДСНСівці, медики та копи. Місцеві жителі кажуть, що останні їхали дуже довго.

Про це у прямому ефірі Kyiv Live розповів кореспондент Олександр Саюн.

Чоловік посварився з дружиною та вигнав її з квартири. Потім підпалив ліжко, де лежав його син, не пускаючи жінку до квартири на 7-му поверсі у 4-й секції. Перед пожежою 5 жовтня сусіди відчули запах гарі. Поліція, за словами місцевих жителів, дуже довго не їхала.

"О пів п'ятої викликали поліцію, приїхали о пів на десяту. Пожежники були, "швидка" була, поліцію я особисто викликала. Я побачила метушню, і почала телефонувати їм. Ось дивіться: екстренна служба, виклик о 20:32, а приїхали у 21:30.Кажуть, що до мене ще 5 викликів було.", - жаліється жінка з цього будинку.

Інша жителька заперечила, що двоє поліцейських прибули до квартири вже о 20:50.

За словами очевидців, чоловік вийшов на балкон та почав виробляти "неймовірні речі".

"Пожежники дитину рятували, він двері не відчиняє, він тоді бігає на отой балкончик, де усі курять і там таке творив! Страшне! Я просила, ізолюйте його від нашого під'їзду. Я особисто йому казала, що так не можна.", - заявляє очевидиця.

Свідки кажуть, такі інциденти вже не вперше.

"Колись він дитину брав туди до себе, а тоді вони ледве її забирали. Він алкоголік", - стверджує місцева жителька.

Зараз чоловік затриманий поліцейськими. 

Як повідомляє УНН, пожежа була на площі 20 квадратних метрів. Окрім того, на кухні був виявлений підозрілий предмет, схожий на саморобну вибухівку. Тому були викликані вибухотехніки і надалі там займаються правоохоронці. Будинок був евакуйований

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2YrIVH0xOcE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у понеділок, 5 жовтня, у Подільському районі Києва сталася пожежа. У будинку на проспекті Правди, 31а на сьомому поверсі горить квартира.

Вийти в ефір
17.04