Останні новини

Карантин в Україні буде продовжено до 1 листопада

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантин в Україні буде продовжено до 1 листопада.

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів у середу, 26 серпня. Він підкреслив, що карантин залишиться адаптивним

"Адаптивний карантин дозволяє нам тримати баланс між обмеженнями та нормальним життям. Але збільшення захворюваності змушує нас діяти більш рішуче. Обмеження і зонування буде діяти як мінімум до 1 листопада. Карантин буде діяти в тій формі, як ми зараз його застосовуємо", - зазначив Шмигаль.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/OOpiYG0Di70" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Крім того, буде заборонено роботу дискотек та нічних клубів, а також проведення більшості концертів у "зеленій" карантинній зоні. Однак обмеження не стосуватимуться закладів харчування (крім тих, які організовують розважальні заходи). Мова йде лише про ті заклади, де абсолютно не дотримуються карантинних обмежень. За ними суворо стежитиме поліція.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль також подякував медикам, які задіяні в боротьбі з коронавірусом та тим українцям, які дотриму.ться карантинних заходів.

Нагадаємо, депутат Київради Костянтин Яловий захворів на коронавірус. Він почував себе нормально, але зробив тест через загальну картину поширення вірусу.

Вийти в ефір