Останні новини

"Хай Кличко на карантині за таксі платить": у Київраді назвали 5 найдивніших петицій

Керуючий справами секретаріату Київської міської ради Ігор Хацкевич склав ТОП-5 найдивніших петицій киян.

Його він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Нещодавно, готуючись до інтерв’ю, вкотре звернув увагу на те, як іноді креативно кияни використовують інструмент електронних петицій. Вирішив скласти свій рейтинг найдивніших петицій 2020 року", - зазначає посадовець.

фото: Facebook Ігор Хацевич

П'яте місце 

Кияни пропонують встановити пам'ятник медичній масці, антисептику й милу. 

"Завдяки цим простим речам люди та світ змінюються. На добру згадку пропоную вшанувати ці прості засоби особистої гігієни", - зазначає автор петиції. Петиція зібрала 9 підписів.

Четверте місце

"Кличко оплачує таксі на карантині" - саме такий текст петиції жителів столиці. Ініціативу підтримало 18 осіб. 

Третє місце

130 киян вважають за потрібне встановити камери відеоспостереження в кабінетах чиновників та безкоштовно транслювати відео з них 24/7. 

Друге місце

Аби з користю чекати транспорт кияни пропонують встановити на зупинках швидкісного трамвая спортивного турніка та брусів для підтягування.

"Іноді після ранкової поїздки на роботу хочеться добряче штурхнуть боксерську грушу, але вистачить і брусів та турніка", - йдеться у петиції. Її підтримало 20 киян.

Перше місце

На першому місці петиція з ініціативою створення в Київській міській раді (Київській міській державній адміністрації) департамент з питань щастя. 

Електронна петиція - це сервіс для громадян, який дає можливість донести свої ініціативи до Київської міської ради.

Нагадаємо, магнітна буря у вересні стане найпотужнішою за 2020 рік. Вона триватиме декілька днів поспіль, з 25 по 28 вересня, але пік метеоколивань припадає на 25 число.

Вийти в ефір
29.10