Останні новини

"Кличко каже неправду": куди зникли троси Подільсько-Воскресенського мосту

Столична влада за допомогою управління національної поліції в Києві “кошмарить” бізнес. 

Про це заявили підрядники будівництва Подільсько-Воскресенського мосту телеканалу Kyiv.live

7 серпня Віталій Кличко у фейсбуцізвинуватив підрядника будівництва Подільсько-Воскресенький мосту Інжинирінгову мостову компанію у розкраданні будівельних матеріалів , а поліція влаштувала обшук.

 Насправді, твердять підрядники, жодної крадіжки не було. Навпаки. На твердження адвокатів фірми-підрядника, дії Віталія Кличка спрямовані на те, щоб не платити борг. Генпідрядник заборгував перед Інжиніринговою мостовою компанією близько 200 млн грн. У неї входить і вартість тих самих вант (тросів), які, за заявою генпідрядника, вкрали з Подільського моста. Строки зірвано і мерія намагається таким чином перекинути провину за зрив термінів будівництва на Інжинірингову мостову компанію. 

 Ниточки цієї історії ведуть до самого міського голови Віталія Кличка та “смотрящего” за будівництвом Дениса Комарницького. Подробиці дивіться у сюжеті Kyiv.live

 <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/iz9iJm-YDU0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


Нагадаємо, у столиці почав роботу Оперативний штаб KYIV.LIVE, куди кияни матимуть змогу зателефонувати, написати, надіслати інформацію і включатимуться в ефір з новинами, з проблемами.

Ведучі-редактори будуть відправляти журналістів з камерами для допомоги киянам у прямому ефірі. Вперше вибудовується модель реальної допомоги жителям міста.
Вийти в ефір