Останні новини

"Кличку треба балотуватись у Костромі": відомий блогер порівняв знесення історичної будівлі із ситуацією в Росії

Відомий український блогер Денис Казанський розкритикував чинного мера Києва Віталія Кличка через те, що на вулиці Саксаганського, 76 екскаватором знесли історичний особняк. За його словами, ця ситуація схожа з тим, як знищують будівлі в Росії.

Про це він написав на Facebook та опублікував відео с місця подій на YouTube.

Фото - скріншот

Казанський заявив, що в країнах ЄС до історії ставляться з повагою та бережуть ії, на відміну від РФ, де нерухомість зносять задля того, щоб збудувати на цьому місці новий торговий центр. На його думку, влада Києва ненавидить місто та намагається зробити його схожим не на європейську столицю, а на обласний центр в Росії.

"Віталій Кличко, ймовірно, переплутав. Йому потрібно балотуватися не в мери Києва, а в мери Рязані чи Костроми", - підсумував блогер.

<iframe width="1195" height="672" src="https://www.youtube.com/embed/e9fb59t-VYA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Раніше ми писали, що на вулиці Саксаганського, 76 зносять історичну будівлю 19 століття. Жителі столиці опублікували відео з місця подій, а також припустили, що роботи проводяться незаконно.

Вийти в ефір