Останні новини

"Королева ночі" Перезавантаження: Полякова випустила нову пісню про ініціативну жінку

Популярна співачка Оля Полякова, яку після мега-популярного хіта "Королева ночі", почали величати не інакше як "її величність", вирішила продовжити улюблену тему. Так, сьогодні, 21 серпня, відбувся реліз треку співачки "Білий танець", який у описі назвали сіквелом "народної королевської пісні". У новому творінні Полякової – багато вже знайомих моментів: музика 1980-1990-х, образ активної й ініціативної жінки – в центрі і цікавинки кумедних фразочок на кшталт "не бійся, не кусаюсь".

Фото - соцмережі.

До речі, мотив "кусання" обіграли у візуальному оформленні презентації – на банері, який додали до пісні зірка позує на тлі величезної акули із закривавленими зубами.

Сама ж Полякова – у своєму репертуарі. Знаменитість з‘явилась на фото у коротенькому білому платті і на високих підборах, а на груди до неї схилив голову чоловік, теж одягнений у все біле. Тож "Білий танець".

Присвячую цю пісню всім дівчаткам, дівчатам і жінкам, які сміливо йдуть за своїми почуттями! Адже кожній з нас хочеться бути королевою, перед якою ніхто не встоїть, і ніхто не відмовить. Навіть якщо це нешкідливий білий танець всього-то довжиною в життя! - коментує прем'єру Полякова.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wxxyP4GXMC4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Раніше ми писали, що Оля Полякова показала красуню-бабусю.

Вийти в ефір