Останні новини

"Лікар намагався відправити у приватну": у державній поліклініці Києва тест на COVID-19 брали прямо на вулиці. Відео

Біля центральної поліклініки Печерського району (Підвисоцького,13) тести на коронавірус роблять прямо на вулиці. Тестують людей, в яких є направлення, на пандусі білі входу в заклад.

Про це Kyiv Live розказав киянин Сергій Волинець, який потрапив в цю ситуацію.

"Мені сказали о 9:00 підійти до пандусу поліклініки. Я думав, там просто заради безпеки людей, які у знаходяться поліклініці, збирають людей, які можливо хворі COVID-19, а потім заводять у лабораторію, де зроблять тест, - розповідає Волинець, який зафільмував процес взяття ПЛР-тесту на вулиці.

Також Сергій зазначив, що його спочатку хотіли направити у приватну клініку для тестування.

"Я прийшов до лікаря, він виписав лікування і сказав, що треба зробити КТ легень і здати тест на COVID. Сказав, що я повинен йти в приватну клініку. За його словами, результат з державної поліклініки я буду чекати більше 10 днів, а в приватній швидше", - пояснює чоловік.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4Zlm861GCzQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Також Сергій розказав, що знайшов в інтернеті клініку, яку порадив йому лікар. Він зазначив, що там не беруть текст у людей, які підозрюють коронавірус. Це може зробити тільки довірена особа (приїхати взяти тест та завезти до них), але в Сергія такої людини в оточенні зараз немає. Чоловік каже, що направлення у державку поліклініку отримав зі складнощами.

"Я вимагав направлення, щоб зробити тест у державній поліклініці. Лікарка , яка дала направлення, сказала, що треба чекати три години. Я сидів біля кабінету і чекав, тому що вона не хотіла нікого приймати. Через 35 хвилин вона мене покликала", - додає Волинець.

Де перевіритись на коронавірус безкоштовно, платно, як це відбувається та скільки коштує - читайте в нашому матеріаліЯкщо немає жодних симптомів - тест на COVID19 в державних лікарнях не вийде.

Вийти в ефір